Triolo BuBaO

 

 

Miksebaan 264 B, 2930 Brasschaat – 03 633 25 70

– directeur: Joke Aernouts – 0474 25 25 62 – jaernouts@olo.be

– beleidsmedewerker: Sofie Piessen  –  spiessen@olo.be

– orthopedagogen:  Lore Goetschalckx – lgoetschalckx@olo.be

Brenda Blendeman – bblendeman@olo.be

Stephanie Sepot – ssepot@olo.be

Elien Adriaensen – eadriaensen@olo.be

foto remi quadens

 

Instellingsnummer: 25627

Website: www.olo.be/bubao

E-mail: bubao@olo.be

Schoolbestuur: vzw Diensten- en Begeleidingscentrum Openluchtopvoeding Brasschaat

Jean-Pierre Van Baelen – algemeen directeur  – jpvanbaelen@olo.be

CLB: GO!

Scholengemeenschap: GO! Antwerpen

Ondersteuningsnetwerk: NOA

Levensbeschouwelijke vakken: NCZ

Gebruikte leerplannen: als basis de leerplannen van het GO!, gebruikt als ontwikkelingsdoelen en aangevuld daar waar we zelf noden voor bepaalde leerlingen zien via handelingsplanning

 

Studieaanbod:

– Kleuter: Type 3 en Type 9

– Lager: Type 3, Type basisaanbod, Type 9