buitengewoon basisonderwijs

Buitengewoon basisonderwijs

Blijdorp

Blijdorpstraat 3, 9255 Buggenhout - 052 39 99 90

Directeur: Ria Vermeulen - ria.vermeulen@blijdorp.be

Instellingsnummer: 27045

Website: www.blijdorp.be

E-mail: ria.vermeulen@blijdorp.be

Schoolbestuur: vzw Blijdorp

Voorzitter: Sonja De Wolf - sonja.dewolf@blijdorp.be en Katleen Van Hoey -

katleen.vanhoey@blijdorp.be (gemandateerd door Raad van Bestuur)

CLB: VCLB

Scholengemeenschap: geen

Ondersteuningsnetwerk: OKOplus

Levensbeschouwelijke vakken: NCZ/RKGD/ISGD/PEGO

Gebruikte leerplannen: ontwikkelingsdoelen type 2

Studieaanbod:

Kleuter: Type 2

Lager: Type 2

De Regenboog BuBaO

Belhuttebaan 24a, 8680 Koekelare - 051 58 05 10

Directeur: Koen Denduyver -  koen@regenboogkoekelare.be

Instellingsnummer: 26427

Website: www.regenboogkoekelare.be

E-mail: regenboogkoekelare@telenet.be

Schoolbestuur: vzw De Regenboog 

Voorzitter: Tilde Brackx - voorzitter@regenboogkoekelare.be

CLB: VCLB De Havens Oostende

Scholengemeenschap: geen

Ondersteuningsnetwerk: OKOplus

Levensbeschouwelijke vakken: hoofdzakelijk KGD

Gebruikte leerplannen: we baseren ons op de eindtermen BA en T9

Studieaanbod:

Lager: Basisaanbod en Type 9

vzw Levenslust BuBaO

Scheestraat 74, 1750 Lennik - 02 309 28 82

Directeur: Sofie Draeck - sofie.draeck@bubao.be

Instellingsnummer: 25353

Website: www.bubao.be

E-mail: bubao@bubao.be

Schoolbestuur: vzw Levenslust

Voorzitter: Caroline Andries - candries@vub.ac.be

CLB: VGC

Scholengemeenschap: De Pajot (OVSG)

Onderteuningsnetwerk: OKOplus

Levensbeschouwelijke vakken: cultuurbeschouwing

Gebruikte leerplannen: OVSG, met uitbouw van eigen leerlijnen

Studieaanbod:

Lager: Type 3, Type basisaanbod, Type 9

Ritmica BuBaO

Vestigingsplaats Wouwstraat 44, 2540 Hove - 03 460 11 50

Vestigingsplaats Steenakker 100, 2640 Mortsel - 03 449 58 06

Directeur: Christel Noels - christel_noels@hotmail.com

Instellingsnummer: 25775

Website: www.ritmica.be

E-mail: info@ritmica.be

Schoolbestuur: vzw Cappenberg

Voorzitter: Mario Haine - mario.haine@kdg.be

CLB: VCLB

Scholengemeenscahp: Merk (OVSG)

Ondersteuningsnetwerk: OKOplus

Levensbeschouwelijke vakken: RKG, NCZ, I, PEGO

Gebruikte leerplannen: vertrekkende vanuit de OD, de leerplandoelen van Katholiek Onderwijs Vlaanderen eraan gekoppeld, die van OVSG ernaast gelegd, en zo komen tot eigen leerlijnen

Studieaanbod:

Wouwstraat 44, 2540 Hove: Lager Type 4, Type basisaanbod

Steenakker 100, 2640 Mortsel: Lager Type 4, Type basisaanbod

Triolo BuBaO

Miksebaan 264 B, 2930 Brasschaat - 03 633 25 70

Directeur: Joke Aernouts - jaernouts@triolo.be

Instellingsnummer: 25627

Website: www.olo.be/bubao

E-mail: info@triolo.be

Schoolbestuur: vzw Diensten- en Begeleidingscentrum Openluchtopvoeding Brasschaat

Voorzitter: Jean-Pierre Van Baelen - jpvanbaelen@olo.be

CLB: GO!

Scholengemeenschap: GO! Antwerpen

Ondersteuningsnetwerk: NOA

Levensbeschouwelijke vakken: NCZ

Gebruikte leerplannen: als basis de leerplannen van het GO!, gebruikt als ontwikkelingsdoelen en aangevuld daar waar we zelf noden voor bepaalde leerlingen zien via handelingsplanning

Studieaanbod:

Kleuter: Type 3 en Type 9

Lager: Type 3, Type basisaanbod, Type 9